NGO Market 2017

Tradiční veletrh neziskovek NGO Market se v roce 2017 uskuteční 12. dubna v prostorách Fora Karlín. Veletrh doprovodí celodenní program, určený zástupcům neziskovek i veřejnosti. Vstup na akci je jako tradičně zdarma. Těšíme se na vás :) 

NGO Market je jedinečnou jednodenní akcí, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice nebo jiných oblastech mají možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.

Letošní NGO Market se odehraje 12. 4. v pražském Foru Karlín (Pernerova 51, Praha 8) a představí přes 250 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas.

Veletrh nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek. Nepromeškejte slosování zajímavých cen věnovaných samotnými neziskovkami a také pestrou nabídku možné spolupráce s neziskovkami v dobrovolnickém centru. Připraven bude také celodenní zábavný i vzdělávací program pro děti.)

 

text a foto: NGO Market / Forum 2000